ud3

Jakie funkcje ma urządzenie MFP?

Najpopularniejsze urządzenia wielofunkcyjne to MFP, które są zarówno kserokopiarką skanerem oraz faksem. Ich funkcje są bardzo doceniane i sprzyjają efektywnej pracy w każdym przedsiębiorstwie.


Na początku warto wspomnieć o tym, że urządzenia MFP monitorują swoją pracę oraz wysyłają raporty do serwisów o wszystkich błędach, awariach oraz o poziomie zużycia materiałów eksploatacyjnych. Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ unikniemy takiej sytuacji, w której urządzenie nagle przestanie działać lub skończy się tusz lub toner. A to zdezorganizuje pracę firmy.

Kolejna bardzo praktyczna funkcja to personalizacja panelu w urządzeniach MFP. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują od urządzeń wykonywania często powtarzających się zadań, które mają dokładnie określone parametry. Pracownicy nie muszą kilkanaście razy ustawiać tych samych danych, tylko klikają swój skrót na pulpicie urządzenia.

dru3

Jeżeli chodzi o funkcje urządzeń MFP to nie można zapomnieć o raportowaniu oraz monitorowaniu. To wspaniałe rozwiązanie umożliwia ochronę całej dokumentacji firmy. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że żaden dokument nie dostanie się w niepowołane ręce. Urządzenie MFP automatycznie generuje raporty, które dotyczą tego kto, co i kiedy skanował lub drukował.

Ostatnia funkcja to komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami. Urządzenie MFP umożliwia drukowanie, skanowanie, faksowanie plików z telefonów, które znajdują się w pobliżu urządzenia oraz w dalszej odległości od niego za pomocą Internetu.

Jeżeli zdecydujecie się na zakup tego urządzenia do Waszej firmy, to koniecznie zamówcie je w sklepie o nazwie Kserokop. Sklep można znaleźć na stronie internetowej
http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9
 .